باشگاه علمی دانشجویان مهندسی برق شوشتر

electronic_engineering_scientific_club

تایید نهایی تیم رباتیک پارس دانشگاه شوشتر برای اولین حضور رقابتی در IRAN OPEN 2010

Qualified Teams

 

  Team Name Team Leader Affiliation
1 Parse A Yahya Hassan Zadeh Nazarabadi Parse Lab Of Robotic
2 Persian gulf Amir Arsalan Khalilian I.A.U.N
3 persian Mehdi Vadizadeh Higher Education Institute Ghiyatheddin Jamshid Kashani
4 last king reza bakhtiaree proffessor hesabi university of shirvan
5 atmel Mohammad Mashhadi malekzadeh Daneshgah sanaye va maaden & Jahad daneshgahi arak
6 ZRobot Mojtaba Karimi Zanjan Sama University
7 Khavaran Javad Baseri Moasese Amuzeshe Aali Khavaran
8 Sadra Atriyad Amir Agheli Pazhuhesh'Sara Mollasadra va Sherkate Ghaem Ertebate Razavi
9 Alborz payam porkar I.A.U Damavand
10 SRT Omid Mirzadeh Sama College (Karaj)
11 Artemis Faraz Amirghiasvand Semnan Farzanegan High school
12 FPM parisa mohammad alizadeh tabriz technical & vocational organization
13 BDM Javad Mozaffarzadeh Marzbaly MAZYAR Institute Of Higher Education
14 باشگاه رباتیک شهید چمران Masoud Karimi Pour بسیج علمی پژوهشی سپاه شیراز
15 hadi institut mahdieh kargaran موسسه اموزش عالی ازاد هادی
16 phantom mohammad mehdi jabari دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات فارس
17 amateur shahryar zeraatkar azad
18 Pardis Ahmad Reza Ebrahimi آزاد
19 RCE Nadia Khoshgoo IAU SHIRAZ
20 roozbeh robotic seyed peyman emadi Roozbeh Institute Of Higher Education
21 pasargad Ali Hossein Aghdaie موسسه هادی
22 RoboLahij Pouya Taghi Pour Lahij Robotic Lab
23 FOX shayan mesdaghi بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
24 saffat Soheil Malekipour IHU
25 Farbod Mohsen Abedini Babol farzanegan
26 MRL hamed rasam fard Azad university of Qazvin
27 TMR vahid shirzadi islamic azad university of malayer
28 neutron sattar rezaei heydari دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان
29 پارسیان Mohammad.b Jowkar دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد شیراز
30 RGT meysam farajian sarkhab Azad tehranshargh
31 AbouAliSina Alireza Nazari Abou Ali Sina H.School
32 YRA Mohammad Reza Jenabzadeh Islamic Azad University YAZD Branch
33 R2C Mehdi Kaviany cheraty Islamic Azad University Of Sari
34 the Visualizers Shayan Edalat Manesh Amirkabir University of Technology
35 ERT Sayyed Ehsan Mirsadeghi Azad Uni - Karaj branch
36 Allame Helli deminer 2 Jalal Shahini Tiran Allame Helli Highschool
37 Aryan pnu Abbas Beigi دانشگاه پیام نور دلیجان
38 شهيد تندگويان (صنعت نفت) Reza Taherkhani صنعت نفت ايران
39 robotabriz Saman Sabili انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی تبریز
40 Pars seyed davood hashemi azad university - shushtar unit
41 MAHA TECH Hamed Hosseini فارغ التحصیلان مرکز آموزشی شهید بابایی قزوین
42 ROCK1 seyed mohammad Toranji Yazd University
43 Diamond meysam mostajeran بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان
44 geraf mohammad emami malekeashtar university of technology
45 CRL Ahmad Habibi zad Navin Computer Scientific Association of Islamic Azad University-Tabriz Branch
46 Robo Steel1 faraz amir ghiasvand Emam Hossein High School
47 alam-alhoda1 mojtaba tavanpoor دانشگاه یزد
48 سما کرمان Reza ِDanesh دانشکده فنی و حرفه ای سما کرمان
Pre-Registered Teams
  Team Name Team Leader Affiliation
1 Parse A Yahya Hassan Zadeh Nazarabadi Parse Lab Of Robotic
2 Persian gulf Amir Arsalan Khalilian I.A.U.N
3 SRB mohsen chaharmahali بسيج دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرري
4 S.R.M sadegh shamsbagi پژوهشسراي استاد طاهر شهرضا
5 M.R.G mehdi golestani MRG
6 PARSA mehdi baboli NON EXPLOITALIVE INSTITUTE OF HIGH EDUCATION OF PARSA
7 unique nilufar goli موسسه آموزش عالی دانش پژوهان
8 persian Mehdi Vadizadeh Higher Education Institute Ghiyatheddin Jamshid Kashani
9 last king reza bakhtiaree proffessor hesabi university of shirvan
10 atmel Mohammad Mashhadi malekzadeh Daneshgah sanaye va maaden & Jahad daneshgahi arak
11 Rahvar Misagh Ansarian Shahid babaee high school of QAZVIN (nodet)
12 spinesht 3 mahdie aghasizade دبیرستان فرزانگان 1 مشهد
13 ZRobot Mojtaba Karimi Zanjan Sama University
14 Khavaran Javad Baseri Moasese Amuzeshe Aali Khavaran
15 Sadra Atriyad Amir Agheli Pazhuhesh'Sara Mollasadra va Sherkate Ghaem Ertebate Razavi
16 Alborz payam porkar I.A.U Damavand
17 SRT Omid Mirzadeh Sama College (Karaj)
18 persia sama razieh shirdel آموزشکده فنی و حرفه ای سما شیراز
19 Yasin Razieh Shirdel آموزشکده فنی و حرفه ای سما شیراز
20 ratin-01 marzeie rajabpoor pc
21 iaun Mohamad jafar Amini دانشگاه آزاد اسلامي واحد نجف آباد
22 madakto mohammad rezai mehr -
23 Artemis Faraz Amirghiasvand Semnan Farzanegan High school
24 I.A.U.M Saeed Momayez دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر مجلسی
25 afraz farhad jafari Afraz
26 twins maoud shahshahani najaf abad
27 FPM parisa mohammad alizadeh tabriz technical & vocational organization
28 BDM Javad Mozaffarzadeh Marzbaly MAZYAR Institute Of Higher Education
29 باشگاه رباتیک شهید چمران Masoud Karimi Pour بسیج علمی پژوهشی سپاه شیراز
30 nrc1 reza lotfi free
31 pouyesh ali sedaghat kish free
32 nrc2 reza lotfi free
33 hadi institut mahdieh kargaran موسسه اموزش عالی ازاد هادی
34 caspianBRS saeed rotivand ghiyasvand bashgahe robotic sari
35 sepahan vahid tangestany vahidtangestany
36 JUT Amir Amini Tehrani Jondy shapour university of tech
37 phantom mohammad mehdi jabari دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات فارس
38 amateur shahryar zeraatkar azad
39 Noyan Roozbeh Aghabaighy Heris IAU Shabestar Branch
40 Lavan Saber Dadash Zadeh Urmia University
41 Pardis Ahmad Reza Ebrahimi آزاد
42 RCE84 Nadia Khoshgoo Shiraz azad university
43 RCE Nadia Khoshgoo IAU SHIRAZ
44 roozbeh robotic seyed peyman emadi Roozbeh Institute Of Higher Education
45 ARM arfa zangiabadi free
46 pasargad Ali Hossein Aghdaie موسسه هادی
47 Gajet Seyyed Sina Soltani IAU Shiraz
48 Transporter Seyyed Sina Soltani IAU Shiraz
49 elero REZA bahrami azad hidaj
50 rah yab ahmad mirzaee azad
51 e4 emad aminian leader
52 perspolis vahid tangestany vahid tangestany
53 SORENA majid amani tupchilar university
54 روبوتوس علی سلطانی پژوهش‌سرای رباتیک و رایانه مشهد
55 Mobin Mostafa Vafaei University
56 RoboLahij Pouya Taghi Pour Lahij Robotic Lab
57 Genius Marzieh Baghestani پژوهشسراي استاد طاهر
58 Faghihi mohamad nasr isfahani Dr Faghih Research Home
59 FOX shayan mesdaghi بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین
60 saffat Soheil Malekipour IHU
61 shiraz university of technology mohamad esfandiari رباتیک صنعتی شیراز
62 Farbod Mohsen Abedini Babol farzanegan
63 MRL hamed rasam fard Azad university of Qazvin
64 TMR vahid shirzadi islamic azad university of malayer
65 تايماز Farnaz Mahan آموزشكده فني و حرفه اي سما
66 nobel36 mohammad hosein hoseini hoseini سرپرست
67 DEMAIN ZAHRA SHOOJAEE آزاد
68 تیم نرمان میاندواب mansoor shams مجتمع فنی و حرفه ای کیهان میاندوآب
69 دانشگاه پیام نوردلیجان BATOOL MORTAZAVI دانشگاه پیام نوردلیجان
70 neutron sattar rezaei heydari دانشگاه آزاد اسلامي واحد تاكستان
71 MTRL mohammad ranjbarpur miandoab miandoab tizhooshan robotic lab
72 پارسیان Mohammad.b Jowkar دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد شیراز
73 RGT meysam farajian sarkhab Azad tehranshargh
74 AbouAliSina Alireza Nazari Abou Ali Sina H.School
75 star boys hossein rezaei pajooheshkade talim va tarbiat
76 YRA Mohammad Reza Jenabzadeh Islamic Azad University YAZD Branch
77 UURG Mehdi Komarizade -
78 R2C Mehdi Kaviany cheraty Islamic Azad University Of Sari
79 Master Ahmadreza Argha آموزشکده فنی و حرفه ای سما شیراز
80 سروش سليم رزباني آزاد
81 Fartuk Mehrdad Mohammad Pour Fartuk Company
82 BDPNUR EHSAN SADEGHI GHASEMABAD بسیج دانشجوی یقیه الله(پیام نور رفسنجان
83 robooo saeed amindin tehran
84 پژواک حسین گریوانی دبیرستان شهید بهشتی (تیزهوشان) بجنورد
85 T.R.B mohammad safaei ...
86 ماهان shahmoradi reza دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
87 parstuy amin shokouhi azad
88 artemis1 Faraz Amirghiasvand semnan farzanegan high school
89 the Visualizers Shayan Edalat Manesh Amirkabir University of Technology
90 ERT Sayyed Ehsan Mirsadeghi Azad Uni - Karaj branch
91 Allame Helli deminer 2 Jalal Shahini Tiran Allame Helli Highschool
92 hirkaneya rohallah dashteh sobh pajohesh saraye boali gorgan
93 Aryan pnu Abbas Beigi دانشگاه پیام نور دلیجان
94 thunder parham jabary tashkhis min
95 Genesis Hadi Bakhshi none
96 CITROEN mehdi kolahduz AZAD
97 شهيد تندگويان (صنعت نفت) Reza Taherkhani صنعت نفت ايران
98 RSH Saman Khoshbakht مرکز فرزانگان کرج
99 robotabriz Saman Sabili انجمن علمی مهندسی برق دانشگاه آزاد اسلامی تبریز
100 شير نقره اي mohsen haj ahmadi بسيج دانشجويي داشگاه پيام نور اصفهان
101 Pars seyed davood hashemi azad university - shushtar unit
102 robo steel2 faraz amir ghiasvand Emam Hossein High School
103 samavat aghil norrollahi sama aliabade katul
104 MAHA TECH Hamed Hosseini فارغ التحصیلان مرکز آموزشی شهید بابایی قزوین
105 RoboKhayyam Alireza Sebyani Neyshabur Technical College
106 ROCK1 seyed mohammad Toranji Yazd University
107 شهاب saeed mirahmadi موسسه آموزش عالی شهاب دانش
108 آذرخش 1 Mohammad Alimohammady دانشگاه آزاد اسلامی واحد نظر آباد
109 Diamond meysam mostajeran بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز اصفهان
110 alborz2 mahdi nejadtehrani damavand islamic azad university
111 Timass mohamad ghauor بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نورمرکز اصفهان
112 venus Nasim Marandi آزاد
113 موعود MOHAMAD YOOSEFI دانشگاه آزاد واحد سما مشهد
114 geraf mohammad emami malekeashtar university of technology
115 robo sahand shayan samieian sahand univercity of tabriz
116 amol-samarobot1 mohammad zabihy a
117 kavoshgar mahdi aghaie آزاد
118 CRL Ahmad Habibi zad Navin Computer Scientific Association of Islamic Azad University-Tabriz Branch
119 Robo Steel1 faraz amir ghiasvand Emam Hossein High School
120 کولاک نوین kambiz keshvari دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار
121 a3 moh emami آزاد
122 alam-alhoda1 mojtaba tavanpoor دانشگاه یزد
123 سما کرمان Reza ِDanesh دانشکده فنی و حرفه ای سما کرمان
124 Samen Ali Agha Ebrahimian پژوهشکده بسیج دانشجویی شهید علم الهدی اصفهان
125 GPC Mehdi Torshani Payam Noor University of Karaj
126 arasbaran sattar khalili دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر
127 alam-alhoda2 mojtaba tavanpoor دانشگاه یزد
128 TSQ saman sabili Islamic Azad UNniversity of Tabriz
129 E-MRG mahdi golestani hotkani pajoheshkade talim va tarbiat
130 Venus1 Nasim Marandi آزاد

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم فروردین 1389ساعت 19:8  توسط سید داود هاشمی(85)  |